بسیاری از فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای  اروپایی و آمریکایی سیاست های جالبی برای جلب مشتری اتخاذ می کنند. به  عنوان مثال در فروشگاه بزرگ و سراسری “آرگوس”(Argos) در انگلیس مشتریان می  توانند کالاهای خریداری شده را بعد از 30 روز به هر دلیلی یا بهتر بگوییم  بدون هیچ دلیلی به فروشگاه برگشت دهند و به اختیار خود مبلغ را بازپس گیرند  و یا معادل آن خرید نمایند.

کالاهای برگشتی به هیچ عنوان وارد فروشگاه  نمی شوند و مستقیما به انبار فرستاده شده و پس از درجه بندی A,B,C و D به  صورت عمده به فروش میرسند.و بدین ترتیب شما ممکن است مانیتوری را به صورت  “مانیتور استوک” خریداری کنید در حالیکه کالا به صورت دست نخورده و در بسته  بندی اصلی و کاملا نو باقی مانده است.البته مشخص است درجه چنین کالایی A  می باشد.با توجه به این مطالب از این پس می توانید  مانیتور استوک دارای  درجه A را با اطمینان از نو بودن و اصل بودن با خیال راحت خریداری نمایید.


مانیتور استوک بخریم یا نه


واژه مانیتور استوک برای مانیتور  شاید زیاد باشد به این معنی که ممکن است این مانیتور برای مدت 10 روز کار  کرده باشد و بدون هیچ دلیلی مرجوع شده باشد به همین عنوان شرکت آنها را در  لیست محصولات مانیتور استوک جای گذاری می کند .اصلی ترین دلیل خرید مانیتور  ها قابلیت حمل آن هاست چرا که با وجود بدنه ی سبک و نازک شما می‌توانید به  راحتی تقریبا همه جا آن ها را همراه خود ببرید . از طرفی دیگر یک رایانه  رومیزی به همراه کیس، مانیتور، صفحه کلید و ماوس فضای زیادی را اشغال می  کند درصورتی که مانیتور های استوک علاوه بر اینکه فضای کمی را اشغال می  کنند شما می توانید پس از استفاده ، آن ها را در هرجایی نگهداری کنید  .نظرات در مورد لپتاپ مانیتور استوک تقریبا در یک مقیاس می باشد ولی الویت  خرید، از شرکت های معتبر در این زمینه می باشد.


monitor-stock1 مانیتور استوک چیست؟ - دیجی مارکت لند

چرا مانیتور استوک

مانیتور استوک یا مانیتور دست دوم که  بسیار از آن کار کشیده است و از نفس افتاده و به نام مانیتور استوک روانه  بازار شده است بسیار متفاوت است . همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد با  توجه به نوسانات بازار ارز در ایران فروش مانیتور دست دوم یا مانیتور استوک  بسیار داغ شده است و از حساسیت ویژه ای برخوردار است .مانیتور ها و قطعات  کامپیوتری جزء گران قیمت ترین کالاهای بازار شناخته می شوند و به علت اینکه  بسیاری از امور روزمره ی افراد به این کالا ها بستگی دارد جزء کالاهای  اساسی می توانند دسته بندی شوند .


از طرفی مانیتور استوک با آکبند آن در  کارآیی و کیفیت هیچ تفاوتی ندارند و فقط قیمت بسیار مناسب تری را دارند .  به همین علت بسیاری از افراد ترجیح می دهند که هنگام خرید مانیتور استوک آن  را خریداری نمایند و با پرداحت هزینه ی بسیار کمتری یک دستگاه مقبول و  کاملا مشابه آکبند تهیه کنند . اما نکته ی اساسی اینجاست که مانیتور استوک  را از کجا باید خریداری کرد و چگونه اطمینان پیدا کرد که دستگاهی که انتخاب  کرده ایم مانیتور استوک است و با دستگاه کارکرده و اوراقی تفاوت دارد .
دستگاههای جمع آوری شده و استوک بسیار تمیزند چرا؟ …


1 – بروکراسی اداری در این کشورها وجود ندارد
2- دانشجوها بدنبال کپی کردن جزوات اساتید نیستند بدلیل نظام خاص آموزش عالی
 3 – تعمیرات و نگهداری این دستگاهها بطور منظم و با اسلوب صحیح توسط همان  شرکتهای سازنده آنها صورت میگیرند در حقیقت بهنگام خرید یک دستگاه کپی  هزینه خدمات و نگهداری آن دستگاه را هم خریده اید ( به استثنای تونر ومواد  مصرفی ) هر قطعه ای عمر تعریف شده خود را دارد مطابق جدول تعریفی تکنسینهای  فنی شرکت منتظر خرابی دستگاهها نمی مانند هر قطعه ای را بهنگام یا فبل از  به پایان رسیدن عمر آن عوض میکنند
این دستگاهها پس از جمع آوری دوباره  مورد بازبینی قرار میگیرد اکثر قطعات معیوب آن عوض می شود با یک سری مواد  مصرفی نو (درام – تونر) آماده فروش به سایر کشورها بعنوان یک دستگاه استوک  می گردد .
چرا این دستگاهها باز سازی می شود؟


در کشوری که یک  دستگاه رده خارج گردیده فروش مواد مصرفی و قطعات آن نیز قطع می شود تا  دارندگان این دستگاهها بیشتر وادار و ترغیب به تعویض دستگاه خود با یک  دستگاه آکبند گردند از طرفی در شرکت ارائه دهنده مقدار زیادی قطعات و مواد  مصرفی موجود است که نمی خواهد آنها را در بازار داخلی ارائه کند پس بهترین  راه این است که آنها را در دستگاههای دست دوم جایگزین کرده ومصرف کند تا  دستگاه استوک آنها نیز هم وضعیت تمیز تری داشته و سریعتر و راحتتر مشتریان  خارجی را جلب کنند…مجموعه فرآیند بالا موجب می شود یک دستگاه استوک با کارآیی مورد قبول و راضی کننده با قیمت بسیار مناسب در اختیار ما قرار گیرند.


شما می توانید تجربه بهترین خرید مانیتور استوک  را در مرکز استوک شمال غرب داشته  باشید لیست ماینتورهای استوک  شامل : ماینتور استوک لنوو ، ماینتور استوک  دل ، ماینتور استوک  اپل ، ماینتور استوک اروپایی و همچنین ماینتور استوک  ایسوس را همراه با ارزان ترین قیمت ها خریداری نمائید.